HAKKIMIZDA

 

kavunicibutik.com üyelerine özel fiyatlar sunarak,özenle seçilmiş ürünlerle ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir.

 

Güvenli Alışveriş
kavunicibutik.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. kavunicibutik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

 

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün kavunicibutik.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Kavuniçi Butik'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

 

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?
kavunicibutik.com üzerinden yapılan alışverişlerde Bonus, CardFinans, Maksimum, Axess kredi kartlarına taksit imkânı bulunmaktadır.

 

En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan kavunicibutik.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.